O mnie

Nazywam się Marcin Zawiślak, przyszedłem na świat w 1979 roku w Lublinie, gdzie nieprzerwanie żyję sobie do dzisiaj. Jestem absolwentem Informatyki na UMCS w Lublinie i pracuję jako programista. Mam świetną żonę i dwóch rewelacyjnych synów.

Od wielu lat jestem fanem fantastyki i rozmaitych gier towarzyskich (fabularnych, planszowych i bitewnych), co znajduje swoje odbicie w mojej wieloletniej aktywności jako bloger, redaktor i recenzent. Pierwszy mój tekst opublikowany był w prasie w 1993 roku. W 2004 roku uruchomiłem pierwszą wersję serwisu Earthdawn Ajfla – mojej fanowskiej strony poświęconej grze fabularnej Earthdawn, na łamach której publikuję teksty z bardzo różną częstotliwością. Byłem także współtwórcą (i przez pewien czas redaktorem naczelnym) nie istniejącego już portalu fantastycznego Wrota Wyobraźni.

W 2008 roku, moje teksty o grach publikowane były na łamach małopolskiego Dziennika Polskiego (co dwa tygodnie, w specjalnej rubryce dodatku Magnes). Jestem także współtwórcą internetowego miesięcznika Rebel Times, w którym znalazła się większość moich recenzji (byłem zaangażowany w tworzenie tego magazynu przez ponad 7 lat jako zca redaktora naczelnego, współtworząc 89 numerów pisma, jak również samodzielnie pisząc kilka wydań specjalnych). Okazjonalnie moje teksty pojawiały się także w innych czasopismach, zinach i serwisach internetowych (m.in. Spotkania Losowe, Magia i Miecz (ta stara), Polygamia.pl).

Blog CommandPoint.pl uruchomiłem na początku 2016 roku, by tutaj skupić swoją uwagę na wybranych grach w formie, która najbardziej mi odpowiada.